miércoles, 25 de febrero de 2015

No a la reapertura Garoña itxi betiko. Adhesiones-Atxikimenduak

MANIFESTAZIORAKO ATXIKIMENDUAK
ADHESIONES PARA LA MANIFESTACIÓN


Javier Argote (Presidente Asociación de Consejos de Araba)
Begoña Vázquez (Responsable ELA Araba)
Marcial Moreta Martín  (Responsable Territorial CCOO Álava)
Juantxu Ozcoz (Presidente Elkartzen)
Cesar Caño (Secretario Errota Zaharra Auzo Elkartea)
Guillermo Perea (Secretario Zazpigarren Alaba Auzo Elkartea)
Celia de Vicente (Presidenta Bizigarri Auzo Elkartea)
Yolanda López de Munain (Presidenta Bost Urki AuzoElkartea)
Endika Rodríguez (Comisión Nacional Permanente STEILAS)
Gotzon Kortazar (Responsable LAB Araba)
Marta Aldanondo (Abogada Salhaketa)
José Antonio Gorbea (Presidente UAGA)
Arantza Ruiz (Secretaria territorial UGT Álava)
Zuriñe Gil (Coordinadora Euskharan Kultur Elkartea)
Guillermo Paniagua (Askapena)
Alitxu Martínez del Campo (Bilgune Feminista Araba)
Ignacio Funes (Portavoz ESK Araba)
Aitor Bilbao (Desazkunde)
Alberto Frías (Presidente Lurra)


Eloi Beato (actor y guionista)
Pablo Basterra (Presidente de Artzai-gazta)
Xabier Alvarez de Arcaya (Concejo de Abornikano, Urkabustaiz)
Rodrigo Lopez de Arroiabe Izaga (Concejo Ilarduia, Asparrena)
Juanjo Betolaza Pinedo (Concejo de Payueta, Peñacerrada)
José Antonio Martínez Osés (Albokaria)
Andrés Illana (Ekologistak Martxan Araba)
Walter Wendelin (internacionalista)
Ustaritz Fernández de Lezeta (Txapeldun taberna)
Soraya Pontejos (Presidenta Eginaren eginez)
Nekane Jurado (economista)

Javier Garaizar Candina (Arabako Campuseko Errektoreordea / Vicerrector del Campus de Álava)
Edorta Martínez de Marigorta (Farmazia Fakultatea)
Pilar Aristizabal Llorente (Gasteizko Magisteritza Eskola)
Iñaki Etaio (Farmazia Fakultatea)
Patxi Salaberri Muñoa (Gasteizko Letren Fakultatea)
Edurne Petrirena Choperena ( Letren Fakultatea, Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikadketak Saila)
José Miguel Merino Torrens (Escuela Universitaria de Ingeniería de Vitoria-Gasteiz)
Gotzon Aurrekoetxea Olabarri (Letren Fakultatea)
Joseba Andoni Lakarra Andrinua (Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak Saila)
Gidor Bilbao Telletxea (Letren Fakultatea)
Gorka Elordieta Alcibar (Letren Fakultatea)
Pablo Lekue (Gasteizko Magisteritza Eskola)
Koldo Zuazo Zelaieta. EHUko irakaslea (Filologia)
Ainhoa Ruiz Aracama (Farmazia Fakultatea)
Maite Alvarado Herrán (Gasteizko Ingeniaritzako Unibertsitate Eskola)
Bego Montorio Uribarren (Letren fakultatea)
Leire Diaz de Gereñu (Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak Saila)
Luis Javier Rodríguez Barron (Farmazia Fakultatea)
Esti Sarrionandia Areitio (Farmazia Fakultatea)
Txema Ramirez de la Piscina (Gizarte eta Komunikazio Zientzien Fakultatea)
Jose Manuel López Gaseni (Gasteizko Irakasleen Eskola)
Eusebio Lasa Altuna (Gasteizko Enpresa Unibertsitate Eskola)
Uri Ruiz Bikandi (Irakasle Eskola)
Jabi Ibarra Solloa (Farmazia Fakultatea)
Puy Fernández Osés (Escuela de Magisterio de Vitoria/Gasteiz)
Joserra Diez Lopez (Gasteizko Irakasleen Eskola)
Marisa Garaigordobil Zumarraga (Escuela de Magisterio de Gasteiz)
Patxi Pérez Elortondo (Farmazia Fakultatea)
Edu Zelaieta Anta (Gasteizko Irakasleen Unibertsitate Eskola)
Mikel Ayerbe (Letren Fakultatea)
Maite Garmendia Galarregui (E.U. Magisterio Vitoria-Gasteiz)
Arantzazu Elordieta Alcibar (Letren Fakultatea)
Felix Olasagasti (Farmazia Fakultatea)
Ibon Manterola Garate (Letren Fakultatea)
Mirari Ayerbe Díaz (Farmazia Fakultatea)
Mertxe de Renobales Scheifler (Farmazia Fakultatea)
Agustin Otsoa Eribeko Landa Itzultzaile-interpretea vicerrectorado de euskera
Arantza Rico Martínez (Gasteizko Irakasleen Unibertsitate Eskola)
Ana Arregi Martinez (Gasteizko Irakasleen Eskola)
Jesus Arregi Bengoa (Gasteizko Ingeniaritzako Unibertsitate Eskola)
Ibon Uriarte (Farmazia Fakultatea)
Javier Iñigo Ochoa de Chinchetru (EU de Ingeniería Vitoria-Gasteiz)
Jon Zarate Sesma (Farmazia Fakultatea)
Ariane Ensunza (Arabako Letren Fakultatea)
Jose Ramón Mauleón (Facultad de Farmacia)
Amaia Serrano Mariezkurrena. Irakaslea (Irakasleen Unibertsitate Eskola)
Diego Rada Fernandez de Jauregi (Farmazia Fakultatea)
Aiora Jaka Irizar (Letren Fakultatea)
Gustavo Amores Olazagirre (Farmazia Fakultatea)
Ricardo Gómez López (Letren Fakultatea)
Josetxo Aizpurua Etxeberria (Gasteizko Irakasleen Unibertsitate Eskola)
Miren Lourdes Oñederra Olaizola (Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak Saila)

Nuria Gallego-Ibaiondo
Jaione Barandiaran-Balmaseda
Javi Masa-Vera Cruz
Txiki Estibariz-El Pilar Haurreskola
Txusmi Perez-Miguel De Unamuno
Mertxe Navaridas-Ekialde
Peio Salazar-Sagrado Corazon
Soko Cavia-Samaniego
Rikardo Arregi-Epa El Carmen
Lierni Altuna-Koldo Mitxelena
Iñaki Lopez-Egibide
Inma Elorza-Francisco De Vitoria
Esther Bravo-Izarra Haurreskola
Eva Blanca Fernandez-Lakuabuizkarra
Ana Agirre-Ikasbidea
Unai Otxoa De Aizpuru-Egibide
Joseba Gallastegi-Irale
Miren Casado-Ramon Bajo
Josean Bueno-Koldo Mitxelena
Iker Elexpuru-Kurtzebarri (Aretxabaleta)
Manolo Martinez-Adurtza Ikastola
Felipe Sanchez-Abendaño
Jaione Maiztegi-Mendebaldea
Mentxu Camara-Salburua
Araceli Mtz De Mandojana-Calasanz/Escolapios
Luis Maria Matz. De Lagos-Aita Orbiso
Aitor Idigoras-Toki Eder
Edurne Iraola-Hostalaritza Eskola (Gamarra)
Inma Ortega-Angel Ganivet
Koldo Murua-Olabide
Bea Moraza-Koldo Mitxelena
Mari Angeles Moya-Lopez De Gereñu
Gaizka Gerriko-Ramiro de Maeztu (Oion)
Amaia Gz. De Garibai-Gurutzmendi Haurreskola
Susana Egia-Ekialdea
Emilio Duplat-Lope de Larrea (Agurain)
Pablo Pz. De Obanos-Koldo Mitxelena
Mila Angulo-Mercedarias
Leire Zurutuza-Angel Ganivet
Gurutze Sagasti-Francisco de Vitoria
Marga Mosquera-EPA Paulo Freire
Nagore Molinuevo-San Viator
Ana Tere Diaz-Ibaiondo
Sonia Perez-Galtzagorri Haurreskola
Lorea Igartua-Elorrioko Haurreskola
Rosa Baroja:Ekialde
Toni Jausoro-Enrike Knör Haurreskola
Mikel Utrera-Izarra Haurreskola
Hodei López de Arkaute-Assa Ikastola (La Puebla de Labarca)

No hay comentarios:

Publicar un comentario en la entrada